ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Showbiz & Lifestyle » “Twilight”, del kolona zanore e filmit

“Twilight”, del kolona zanore e filmit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 “Twilight”, del kolona zanore e filmit prej Tue Nov 08, 2011 2:50 pm

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator

Është transmetuar në radio kënga “It will rain”, e Bruno Marks, që do të shërbejë si kolonë zanore e pjesës së parë të filmit “The Twilight: Breaking Down”.

Prezantimi i këngës, që mban etiketën e Atlantic Records, del një javë para shfaqjes së filmit në kinema, më 16 nëntor.

Përvec Bruno Mars, në diskun me këngët e filmit janë edhe këngëtarët Christina Perri, The Joy Formidable, The Belle Brigade, Theophilus London dhe Mia Maestro.

Gjithashtu të pranishëm janë edhe Iron & Wine, që kanë bashkëpunuar për kolonën zanore të një tjetër episodi të sagës së vampirëve dhe që këtë herë kthehen me një variant të ri të “Flightless Bird”, “American Mouth”.

E ndërkohë që aventurat horror dhe romantike të vampirëve të Twilight kanë mbërritur në epilog, për publikun adoleshent po përgatitet një tjetër sagë me heronj të pathyeshëm, por edhe romantikë e të brishtë.

Bëhet fjalë për trilogjinë “Hunger Games”, bazuar në librin me të njëjtin titull të shkrimtares Suzanne Collins, që ka korrur sukses në të gjithë botën.

Nga libri në fjalë janë shitur 3 milionë kopje në Shtetet e Bashkuara, ndërkohë që vepra është përkthyer në 26 vende të botës.

Libri është ambjentuar në një të ardhme, kur Amerika e Veriut është shkatërruar nga një luftë globale dhe është krijuar Panem, një komb dikatorial.

Cdo vit drejtuesit e regjimit organizojnë lojra të ngjashme me ato të gladiatorëve të Romës së lashtë, por që në rastin konkret janë adoleshentë.

Protagoniste është një vajzë adoleshente, e cila është shumë e aftë të luftojë me hark, si dhe një djalë bashkëmoshatar që bie në dashuri me të.

Filmi në fjalë, me skena spektakolare aksioni, pritet të dalë në ekranin gjigand më 23 mars të vitit të ardhshëm dhe pritet të ndiqet nga dy episode të tjera me firmën e “Lionsgate”.


_________________
ZonaShqiptare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com