ZonaShqiptare.co.nr
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
DeViL (367)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
Amarda (324)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
Android (127)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
The Game (120)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
FoX (33)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
GT (22)
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
DeViL
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
PLUTO
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
Amarda
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
FoX
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
Star Girl
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
The Game
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
GT
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
Napoleon
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 
vini_on
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcapGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_voting_barGasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap19%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap4%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap11%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap21%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap10%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap6%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap2%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap2%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap21%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_lcap4%Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Sport news » Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt

Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt Empty Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt prej Tue Oct 18, 2011 9:20 am

PLUTO

PLUTO
Root Administrator
Root Administrator
Gasperini: Interi nuk ka asnjë projekt Gasperini-trishtuar sh-trajneri i Interit. Gasperini, rikthehet me akuza të ashpra kundër klubit dhe Moratit, pak javë pasi u shkarkua nga detyra e tij pas disa rezultateve të dobëta.

I ndodhur në Barcelonë, me ftesë të Guardiolës që i ka lejuar të jetë i pranishëm për një javë në stërvitje dhe në ambientet katalanase, Gasperini deklaroi: “Të gjithë i njohin idetë e mia për futbollin dhe gjithashtu skemat që kam përdorur gjithmonë. Nëse Moratti kishte ide të tjera nga të miat, atëherë nuk e kuptoi përse më zgjodhi.

Duhet thënë edhe që merkatoja nuk shkoi ashtu siç unë e prisja, pasi është e qartë që nuk besoja se do të largohej Eto’o. Kisha në mendje një sulm të përbërë nga kamerunasi, Pazzini dhe Palacio. Asnjëherë nuk pata kërkuar emra si Sanchez, Tevez apo Lavezzi, të cilët lakoheshin në shtyp”.

Në një intervistë telefonike nga Spanja me programin “Controcampo”, Gasperini shtoi: “Janë thënë shumë gënjeshtra në kurrizin tim dhe më e madhja është që Eto’o u largua pasi nuk shkonte mirë me mua. Gabimi më i rëndë i Moratti-t dhe Interit ishte që u përpoqën të bënin të gjithë të besonin se gabimi më i rëndë ishte mbrojtja treshe dhe që më të hequr dorë nga skemat e mia, gjithçka do të rregullohej. Me sa kam parë, nën drejtimin e Ranierit, nuk është se ka ndodhur ai rikthim i madh i pritur.

Që pa filluar kampionati, klubi gjithmonë më trajtonte në mënyrë të dyfishtë. U fol shumë kohë për projekt, por e vërteta është se Moratti nuk ka patur asnjë projekt të vërtetë”.

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions