ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Sport news » Casillas: Reali s’ka qenë kurrë më i fortë

Casillas: Reali s’ka qenë kurrë më i fortë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Casillas: Reali s’ka qenë kurrë më i fortë prej Tue Oct 18, 2011 9:19 am

PLUTO

avatar
Root Administrator
Root Administrator
Portieri i Realit të Madridit dhe Spanjës, Iker Casillas, në një intervistë për të përditshmen “AS” siguroi se dëshira e Mourinhos për të fituar është më e madhe se kurrë, në të njëjtën kohë që u shpreh se Reali është në pozitat më të favorshme ndonjëherë, për të thyer hegjemoninë e Barcelonës.

”Mendoj se Mourinho është përfshirë me pa të drejtë në shumë skandale, pasi sa herë që ai e ka bërë këtë, pas tij kemi qenë edhe të gjithë ne të tjerët, futbollistët. Pasi mbetëm me dhjetë lojtarë në gjysmëfinalet e Champions dhe u eliminuam nga Barça, trajneri bëri atë sulm të ashpër verbal, për të cilin u bë përgjegjës, por në fakt, ai vetëm sa tregoi qëndrimin e përbashkët të të gjithë skuadrës”, u shpreh Casillas. “Kemi kaluar disa sezone të vështira, në të cilat na është dashur të perfeksionojmë edhe detajet, pasi vetëm kështu mund ta mposhtësh Barcelonën. Si kapiten dhe si një prej futbollistëve më të vjetër brenda skuadrës, ju siguroj vetëm që Reali nuk ka qenë kurrë më i fortë se në këtë sezon, ndërsa dëshira e Mourinhos dhe lojtarëve për të fituar, është më e madhe se kurrë”.

Një sondazh i publikuar së fundmi, zbuloi se Barcelona i ka rrëmbyer madrilenëve vendin si klubi më i pëlqyer në Spanjë, por për Casillas, diçka e tillë nuk është shqetësuese. “Tifozët asnjëanës ndikohen shumë nga fazat që krijojnë skuadrat. Përpara tetë vitesh, të gjithë ishin tifozë me Realin e galaktikëve, ndërsa tani të gjithë duket sikur janë bërë me Barçën”, tha portieri, i cili foli edhe për sfidën e ardhshme në Champions përballë Lionit.

”Nuk jemi nën presion, edhe pse e dimë që ndaj tyre na ka ecur shpesh keq. Megjithatë, nuk është fakti që luhet një ndeshje grupi që e redukton presionin, por vetësiguria që kemi fituar pasi avancuam deri në gjysmëfinale një vit më parë, ajo që na bën të jemi të sigurt për shanset tona për fitore”, përfundoi kapiteni.

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | Society and Culture | Meeting | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com