ZonaShqiptare.co.nr
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
DeViL (367)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
Amarda (324)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
Android (127)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
The Game (120)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
FoX (33)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
GT (22)
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
DeViL
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
PLUTO
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
Amarda
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
FoX
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
Star Girl
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
The Game
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
GT
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
Napoleon
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 
vini_on
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcapRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_voting_barRikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap19%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap4%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap11%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap21%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap10%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap6%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap2%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap2%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap21%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_lcap4%Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Sport news » Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës Empty Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës prej Tue Oct 18, 2011 9:18 am

PLUTO

PLUTO
Root Administrator
Root Administrator
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës Champions-fillimi Fushata e Champions League do të mbërrijë në mes të rrugës, me ndeshjet e treta që do të luhen të martën dhe të mërkurën. Vizita e Bajernit në Napoli është ndeshja më e shumëpritur e javës, në të njëjtën kohë që Reali dhe Arsenali kanë dy sfida të “sikletshme” franceze, përballë Lionit dhe Marsejës.

Test për Bajernin - Pas një fillimi të mrekullueshëm të sezonit, me 35 gola të shënuar dhe vetëm një të pësuar në të gjitha ndeshjet e luajtura deri tani, Bajerni i Mynihut duket për momentin si një skuadër e pathyeshme.

Megjithatë, pas dy fitoreve të arritura ndaj Vilarealit dhe Manchester Sitit, sfida e “San Paolo”-s do të përbëjë për bavarezët një test të vërtetë rreth forcës së tyre. Napoli është skuadra e dytë në renditjen e grupit, me katër pikë dhe gëzon mbështetjen e një prej tifozerive më të zjarrta të Europës, që krijojnë dekore të mrekullueshmë në stadiumin 60 mijë vendësh për ndeshjet kontinentale.

Në kërkim të formës - Ndërsa Bajerni do të kërkojë fitoren e tretë radhazi, disa skuadra do të kenë mbase shansin e fundit për të gjetur formën e duhur. I tillë është rasti i Arsenalit dhe Borusias së Dortmundit, në Grupin F.

”Topçinjtë” e Londrës kanë arritur të grumbullojnë katër pikë, por pas paraqitjesh tepër zhgënjyese në Gjermani dhe në “Emirates”, ndaj gjigantëve grekë. Me zhvendosjen në Marsejë, anglezët kanë në dorë të lënë pas një situatë të ndërlikuar për ta ose të hapin një kapitull të ri të vështirësive që në këtë sezon duket se nuk kanë fund.

Dortmundi, kampione në fuqi në Bundesligë, nuk e ka nisur në lartësinë e pretendimeve të saj. Humbja 3-0 ndaj Marsejës ka tronditur gjermanët, të cilët gjithsesi e dinë që do të riktheheshin në lojë për kualifikimin me dy fitore të njëpasnjëshme ndaj Olimpiakosit.

Përplasjet “déjà vu” - Lioni përgatitet të vizitojë ditën e martë stadiumin e “Santiago Bernabeu”-t për të tretën herë në po kaq vite, në atë që është shndërruar së fundmi gati në një “klasike” të Champions League.

Herën e parë që Lioni vizitoi Madridin, arriti të siguronte një barazim 1-1, duke eliminuar madrilenët nga Champions League, por një sezon më parë u mundën pa histori, 3-0.

Fillimet e ngadalta - Java e tretë e Champions League do të jetë shumë e rëndësishme edhe për skuadra të tjera të mëdha si Manchester United apo Inter. Kampionët e Anglisë llogarisin vetëm dy pikë nga dy ndeshjet e para, prandaj janë “të dënuar” të fitojnë ndaj Otelulit rumun, ndërsa Interi, pas humbjes së papritur me Trabzonsporin në javën e parë, i duhet të ringrihet nga vështirësi aktuale për t’u vendosur në të njëjtin nivel që e lejoi të fitonte 3-2 në fushën e vështirë të CSKA Moskës.

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | Society and Culture | Misc | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions