ZonaShqiptare.co.nr
“Një mijë e një PSE” 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
“Një mijë e një PSE” EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
“Një mijë e një PSE” EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
“Një mijë e një PSE” EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
“Një mijë e një PSE” EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
“Një mijë e një PSE” EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
“Një mijë e një PSE” EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
“Një mijë e një PSE” EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
“Një mijë e një PSE” EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
“Një mijë e një PSE” EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
“Një mijë e një PSE” EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
“Një mijë e një PSE” EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
“Një mijë e një PSE” EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
“Një mijë e një PSE” EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
“Një mijë e një PSE” EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
“Një mijë e një PSE” EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
“Një mijë e një PSE” EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
“Një mijë e një PSE” EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
“Një mijë e një PSE” EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
“Një mijë e një PSE” EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
“Një mijë e një PSE” EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
“Një mijë e një PSE” EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
“Një mijë e një PSE” EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
“Një mijë e një PSE” EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
“Një mijë e një PSE” EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
“Një mijë e një PSE” EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
“Një mijë e një PSE” EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
“Një mijë e një PSE” EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
“Një mijë e një PSE” EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
“Një mijë e një PSE” EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
“Një mijë e një PSE” EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
DeViL (367)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
Amarda (324)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
Star Girl (222)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
Android (127)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
The Game (120)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
PLUTO (114)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
Jennifer (46)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
FoX (33)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
GT (22)
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
DeViL
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
PLUTO
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
Amarda
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
FoX
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
Star Girl
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
The Game
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
GT
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
Napoleon
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 
vini_on
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap“Një mijë e një PSE” I_voting_bar“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap19%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 19% [ 24 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap4%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 4% [ 5 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap11%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 11% [ 14 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap21%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 21% [ 26 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap10%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 10% [ 12 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap6%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 6% [ 8 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap2%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 2% [ 2 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap2%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 2% [ 3 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap21%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 21% [ 27 ]
“Një mijë e një PSE” I_vote_lcap4%“Një mijë e një PSE” I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Programe Televizive » “Një mijë e një PSE”

“Një mijë e një PSE”

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1“Një mijë e një PSE” Empty “Një mijë e një PSE” prej Tue Oct 18, 2011 8:58 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Programi më intrigues në Top Channel. “Një mijë e një PSE”, një tjetër format i suksesshëm i Endemol-it, ku të rriturit ballafaqohen me botën e fëmijëve dhe fëmijët rrëmojnë me naivitetin e tyre për të mësuar më shumë nga bota e të rriturve.

Në këtë show, fëmijë të moshës 4 deri në 9 vjeç do të pyesin dhe hetojnë jetën e personaliteteve më në zë të artit, kulturës, sportit dhe spektaklit.

Pyetjet me anë të të cilave fëmijët u drejtohen të rriturve në program, do t’i vënë ata në vështirësi, duke prodhuar humor impresionues.

Përmes 1001 PSE-ve naive do të përpiqemi të kuptojmë si është bota e tyre, lojërat, të folurit dhe të menduarit, në një show të rriturish. Humori i kamerave të fshehta do të jetë pjesë e spektaklit për të gjithë familjen.

“Një mijë e një PSE” së shpejti prime time në Top Channel.


_________________
ZonaShqiptare“Një mijë e një PSE” Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions