ZonaShqiptare.co.nr
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
DeViL (367)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
Amarda (324)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
Android (127)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
The Game (120)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
FoX (33)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
GT (22)
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
DeViL
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
PLUTO
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
Amarda
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
FoX
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
Star Girl
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
The Game
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
GT
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
Napoleon
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 
vini_on
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcapBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_voting_barBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap19%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap4%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap11%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap21%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap10%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap6%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap2%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap2%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap21%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_lcap4%Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Lajme nderkombetare » Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Empty Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet prej Thu Oct 13, 2011 8:26 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Bionde-femraDy këngëtare të famshme, Katy Perry dhe Cheryl Cole, kanë ndryshuar ngjyrën e flokëve të tyre nga të errët në bionde gjatë ditëve të fundit dhe një studim i jep të drejtë për diçka të tillë.

Pas një anketimi të kryer ditën e mërkurë nga e përditshmja “Daily Mail”, nga një total prej 3 mijë femrash, tregoi se biondet bëjnë një jetë më argëtuese dhe më të mirë se sa brunet.

Kalimi nga brune në bionde sjell një impakt të menjëhershëm pozitiv mbi aftësitë tërheqëse të një femre, ndërsa ato që kanë bërë kalimin e kundërt, janë penduar menjëherë në katër prej dhjetë rasteve.

Megjithatë, çdo e keqe e ka një të mirë dhe brunet duken se janë më të predispozuara për të krijuar miq më të mirë dhe për të arritur vende më të mira pune.

Diçka e pranuar universalisht nga të dyja llojet e femrave, paradoksalisht, binin dakord në pikën më të papritur, që nuk duhet të kishin filluar kurrë të lyenin flokët. Tre në katër femra thonë se pas disa vjet lyerje, flokët e tyre janë bërë shumë të thatë dhe janë të dëmtuar.


_________________
ZonaShqiptareBiondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions